MÖBLER / Kistor / Kista 12122135
nr 1212 2135
Kista
1835, bemålad. Längd: 143, höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:31:43
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Pakistanska mattor
Kista
Kondition: slitage, skador
nr 1212 2135
Kista
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 250 kr |
måndag 22 oktober 2018 |
Pakistanska mattor